Samet Aybaba’dan Semih Kılıçsoy ve Teknik Direktör Açıklaması:

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, katıldığı bir YouTube programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Teknik direktör konusunda açıklama yapan Aybaba, Semih Kılıçsoy’un geleceğine ilişinde konuştu.

“SERGEN YALÇIN LİSTEDE VAR”

Aybaba, “Sergen Yalçın var mı listenizde?” sorusunun ardından, “Var tabii ki. Doğal var, doğal aday yani.” cevabını verdi.

Teknik direktör konusunda çalışmaların devam ettiğini söyleyen Samet Aybaba, “Şu anda konuşuyoruz, bakıyoruz ne olabilir diye. Kolay değil bu iş. Teknik direktörlük seçimi gerçekten çok zor.” açıklamasında bulundu.

YERLİ – YABANCI ANTRENÖR

Yeni teknik direktörün yabancı mı, yerli mi olacağı yönündeki soruya cevap veren Samet Aybaba, “İkisiyle de ilgili bakıyoruz. Beşiktaş takımı üçüncü sezondur başarısız döneme girdi. Bu süreci ayağa kaldıracak birisi lazım. Oyuncuların saygı duyacağız, işini iyi yapan, başarılı, antrenmanı-sistemi doğru planlayan bir antrenöre ihtiyacımız var.” sözlerini sarf etti.

“SEMİH KILIÇSOY BEŞİKTAŞ’TA KALACAK”

Bu sezonki performansıyla dev kulüplerin listesine aldığı Semih Kılıçsoy’un geleceğine ilişkin konuşan Samet Aybaba, Semih Kılıçsoy, önümüzdeki sene Beşiktaş’ta kalacak. 30 milyon euro teklif gelse satmayız Semih’i. Daha fazlasını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x